Zimní Crocsy

crocs-winter Designéři Crocs vyplnili i poslední mezeru ve svých modelech a vytvořili crocsy na podzimní a zimní nošení. Nové kolekce těchto botek do nepohody dorazily i na český trh.

  • Zimní crocsy mají hřejivý kožíšek.
  • Crocsy na podzim a zimu jsou laděny do teplých podzimních barev (hnědá, fialová, starorůžová, fuchsiová, černá).
  • Kvalitní a superlehký materiál je u zimních crocs navíc nepromokavý!
  • Nepromokavost crocsek zaručuje stoprocentně nepromokavý patentovaný materiál Croslite™
  • Zimní crocsy jsou vybaveny protiskluzovou podrážkou, vyhnete se tak nepříjemným pádům.

Crocs Blitzen (v obchodech se již neprodávají)

Crocs Blitzen Velice pohodlné a originální nazouváky s kožíškem.Crocs Blitzen jsou boty vyvinuty pro tepelnou pohodu vašich nohou. Oblíbené crocsy díky materiálu Croslite nekloužou a jsou velmi lehké.

Crocs Crocband Mammoth (v obchodech se již neprodávají)

Crocs Crocband Mammoth Stylové zimní Crocbandy s hřejivým kožíškem! Hit léta se převlékl do zimního!
Zimní verze oblíbeného modelu Crocband. Crocband Mammoth má všechny skvělé vlastnosti díky materiálu Croslite – je příjemný, neklouže, je snadno udržovatelný. Ideální volba, když potřebujete rychle vklouznout do teplého. Protože základ je mít nohy v teple :-) .

Crocs Clair (v obchodech se již neprodávají)

Crocs Clair Vysoké zimní botky Crocs, ve ktrých budete nejen v suchu, ale také v teple. A hlavně pohodlně!
Model Claire je nejlepší volba na zimní nečas – spodní část je vyrobena z materiálu Croslite, proto neklouže, nepromoká a báječně hřeje. Vrchní část je zevnitř zateplená a zvenku nepromokne, takže zajistí suchou nohu i v tom nejhorším počasí.

Crocs Mammoth Polar (v obchodech se již neprodávají)

crocs-mammoth Nové originální boty na zimu s hřejivým kožíškem, který zaručí, že vaše nohy budou hezky v teple a pohodlí. Oblíbený model Mammoth vám nabízí boty velmi lehké a snadno se nazouvající. Nebojte se sněhu a vyrazte do města za každého počasí.

Crocs Blitzen Corduroy (v obchodech se již neprodávají)

Crocs Blitzen Corduroy Nazujte si nové originální crocsy. Crocs Blitzen Corduroy nekloužou, nepromokají a díky manšestrové vnitřní vrstvě báječně hřejí. Do dírek na boku bot si navíc můžete dát libovolné Jibbitz. Dopřejte svým nohám teplo a pohodlí s novými botami Blitzen Corduroy.

Crocs Georgie (v obchodech se již neprodávají)

Crocs Georgie Zazpívejte si v dešti díky originálním gumákům Crocsy Goergie. Gumové boty jsou ortopedické, lehké na nošení a nepustí ani kapku vody. Díky crocsy gumákům můžete vyrazit ven za jakéhokoliv počasí.

Kde koupit Crocsy?

Crocsy